Jocuri Online | Forum Jocuri | www.JocuriOnline.be
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Forum Online Kings Of Montreal by MircikaMontrealu, parteneri: www.JocuriOnline.be , informatii despre jocuri online, jocuri gratuite, desene animate in romana
 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» extra strength rogaine reviews
CONTRACT DE VÂNZARE-CUMPARARE I_icon_minitimeScris de Vizitator Joi 04 Aug 2011, 15:38

» My Life
CONTRACT DE VÂNZARE-CUMPARARE I_icon_minitimeScris de Vizitator Joi 04 Aug 2011, 14:16

Navigare
 Portal
 Tu ce faci diseara
 Forum
 Informatii Utile
 Membri
 Profil
 
FAQ
 Cautare
Navigare In Portal
  • Forum Kings Of Montreal
  • Home - Portal
  • Informatii Utile
  • Parteneri
    Powered by MyPagerank.Net
    Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net
    Contorizarea a inceput in data de 08.apr.2008, ora 15:00
    Accesari pagina

     

     CONTRACT DE VÂNZARE-CUMPARARE

    In jos 
    AutorMesaj
    MircikaMontrealu
    Admin
    MircikaMontrealu


    masculin
    Numarul mesajelor : 128
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 18/03/2008

    CONTRACT DE VÂNZARE-CUMPARARE Empty
    MesajSubiect: CONTRACT DE VÂNZARE-CUMPARARE   CONTRACT DE VÂNZARE-CUMPARARE I_icon_minitimeJoi 10 Apr 2008, 12:19

    CONTRACT DE VÂNZARE-CUMPARARE

    Între subsemnații _______________, domiciliat în _______________, județul _______________, str. __________, nr. ____, etajul _____ apart. _____ ca vânzător pe de o parte, si _______________, domiciliat în _______________, județul _______________, str. _____, nr. ____, etajul ____, apart. ____, nr. ____ , in calitate de cumpărător, pe de alta parte, s-a încheiat prezentul contract de vânzare-cumpărare în următoarele condiții:


    1. Eu __________________, declar ca i-am vândut lui _______________


    imobilul, proprietatea mea situat în _______________ , județul _____________, str. ______________ , nr. ____ , si compus din teren în suprafață de mp si construcție, cu următoarele vecinatați ______________________________


    Imobilul este proprietatea mea, a vânzătorului, în temeiul _____________



    Eu vânzătorul declar ca la data cumpărării acestui imobil eram necăsătorit, iar eu cumpărătorul declar ca cunosc aceasta situație.


    2. Prețul vânzării este de ______ lei, pe care eu vânzătorul declar ca i-am primit în întregime de la ________, astăzi, data autentificării prezentului contract.


    3. Imobilul se vinde liber de orice sarcini , iar eu vânzătorul garantez pe cumpărător împotriva oricărei evicțiuni, totale sau parțiale.


    4. Cumpărătorul intra în drept si de fapt în stăpânirea imobilului vândut de la data autentificării prezentului contract.


    5. Impozitele către stat, precum si taxele de orice natura datorate până la data autentificării prezentului contract privesc pe vânzător.


    6. Toate cheltuielile ocazionate de autentificarea prezentului contract cad în sarcina curnparătorului.


    7. Eu ___________ declar ca am cumpărat de la ____________ imobilul sus-menționat cu prețul de ___________ lei pe care l-am plătit integral vânzătorului si sunt de acord cu clauzele prezentului contract.


    Făcut în _____________, în _____ exemplare, astăzi _____________



    Vânzător Cumpărător
    Sus In jos
    http://www.vanzarimasini.eu | www.pitipoance.ro | www.Parfumuri-
     
    CONTRACT DE VÂNZARE-CUMPARARE
    Sus 
    Pagina 1 din 1
     Subiecte similare
    -
    » Antecontract de vanzare-cumparare
    » Procura de administrare imobil inclusiv vanzare-cumparare
    » Contract de comision
    » Contract de inchiriere
    » Contract de donatie bunuri mobile

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    Jocuri Online | Forum Jocuri | www.JocuriOnline.be :: Informatii Utile :: Imobiliare-
    Mergi direct la: